Srpski_Hogvorts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski_Hogvorts

Ovo je virtuelni Hogvorts! Prijavite se za č, , , asove, upoynajte nove prijatelje, ali prvo se rayvrstajte!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Priziwanje duhowa

Ići dole 
AutorPoruka
The Duchess
Glavesina Grifa, profesorka BOMS-a
The Duchess

Broj poruka : 97
Godina : 26
Datum upisa : 21.10.2007

Priziwanje duhowa Empty
PočaljiNaslov: Priziwanje duhowa   Priziwanje duhowa Icon_minitimePon Okt 22, 2007 11:56 pm

What a Face
Nazad na vrh Ići dole
https://srpskihogvorts.forumsr.com
Elrond
Prva godina, Sliterin
Elrond

Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.01.2008

Priziwanje duhowa Empty
PočaljiNaslov: Re: Priziwanje duhowa   Priziwanje duhowa Icon_minitimePon Jan 07, 2008 4:10 am

su jawili kad dolaze? Very Happy
shalim se narawno, kako cemo to raditi? ili samo komentarishemo na tu temu? king
Nazad na vrh Ići dole
Golden_Fenix

Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.04.2008

Priziwanje duhowa Empty
PočaljiNaslov: Re: Priziwanje duhowa   Priziwanje duhowa Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 11:35 am

I jedno i drugo. Mi smo to radili u shkoli, kad smo prowalili na tawan. Sa iglom, koncem i papirom. Probali smo sa chashom ali poshto u shkolskoj kuhinji ima samo sholja maznuli smo teglu. I kad smo stawili prst na teglu nishta se nije desilo pa smo pukle od smeha. A sa iglom i koncem se odjednom zatresao plafon na tawanu kad smo trazhile znak, i mi smo, budale wrisnule. A jednom nam je pokazao prezime nastawnice fizike kad smo pobegle sa chasa fizike da bismo priziwale, a posle je nastawnici nestao dnewnik. To su moja iskustwa!
ZUCNE LI BILO KOME BILO KO IZ NASHE SHKOLE OWO, JEBACU MU KEWU! ZA OWO ZNAMO SAMO MI I RAZREDNA!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Priziwanje duhowa Empty
PočaljiNaslov: Re: Priziwanje duhowa   Priziwanje duhowa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Priziwanje duhowa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski_Hogvorts :: Shkolsko zemljishte :: Zabranjena shuma-
Skoči na: