Srpski_Hogvorts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski_Hogvorts

Ovo je virtuelni Hogvorts! Prijavite se za č, , , asove, upoynajte nove prijatelje, ali prvo se rayvrstajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ulazna dvorana-SHESHIR ZA RAZVRSTAVANJE

Ići dole 
+14
Spiderman
Taki
little_baby-masha
Elrond
Kiara
Dado
Lolita'92
Aleksandra
Beautiful witch
Black Magic
Anny
nymphadora_tonks
Stedza
The Duchess
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
HermioneGranger




Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.05.2014

Ulazna dvorana-SHESHIR ZA RAZVRSTAVANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazna dvorana-SHESHIR ZA RAZVRSTAVANJE   Ulazna dvorana-SHESHIR ZA RAZVRSTAVANJE - Page 2 Icon_minitimePet Maj 09, 2014 6:02 pm

Odgoworite na pitanja da bismo was razwrstali.
1.Koju osobinu najvise cenite kod drugih? Hrabrost
2.Koje su vase najvece vrline, a koje mane? Vrline:Hrabrost,Lojalnost,Oštroumnost.Mane:Brzopletost,Tvrdoglavost.
3.Sta vam je najvaznije u zivotu? Prijateljstvo
4.Sta vas najvise privlaci kod osoba suprotnog pola?Osobine,iskrenost i da uvek mogu na nekoga da racunam.I oci.
5.Za sta biste rizikovali?Za ljubav i prijatelje.
6.Vas prijatelj je izgubio novcanik sa mnogo novca. Nasli ste ga. Sta cete uraditi? Naravno,daću mu ga.
7. Definisite prijateljstvo.Nešto što čini svet u pokretu,nesto za sta se vredi boriti.
8.Omiljena zivotinja i obrazlozi zasto.Lav,neizmerna hrabrost.
9.Uporedi sebe sa nekom zivotinjom i obrazlozi. Lav,jer cenim hrabrost,i imam obicaj da mislim da sam glavna u necemu,sta god da radim.
10.Rangirajte kuce Hogvortsa od najdraze ka najmrskijoj i obrazlozite! Gryffindor najomiljenija,zato sto su Gryffindorci hrabri,i spremni sve da rizikuju za one koje vole.Revenclaw-jer ih kreativnost i posebnost razdvaja od drugih.Hufflepuff-zato sto su vredni,lojalni i dobronamerni.Slytherin-najomrzeniji jer su arogantni,nemaju svoje "ja" vec podlezu misljenjima drugih i zato sto se nikada ne bi zrtvovali za druge jer su kukavice.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ulazna dvorana-SHESHIR ZA RAZVRSTAVANJE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski_Hogvorts :: Zamak :: Prizemlje-
Skoči na: