Srpski_Hogvorts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski_Hogvorts

Ovo je virtuelni Hogvorts! Prijavite se za č, , , asove, upoynajte nove prijatelje, ali prvo se rayvrstajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 HP dnevnici

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
The Duchess
Glavesina Grifa, profesorka BOMS-a
The Duchess


Broj poruka : 97
Godina : 30
Location : BG_WRACHAR
Datum upisa : 21.10.2007

HP dnevnici Empty
PočaljiNaslov: HP dnevnici   HP dnevnici Icon_minitimePon Okt 22, 2007 10:46 pm

Izmislite wash dan na Hogwortsu i napishite kao post! Proshirujte swaki dan pomocu EDIT!
Nazad na vrh Ići dole
https://srpskihogvorts.forumsr.com
Elrond
Prva godina, Sliterin
Elrond


Broj poruka : 10
Location : Lothlorien
Datum upisa : 07.01.2008

HP dnevnici Empty
PočaljiNaslov: Re: HP dnevnici   HP dnevnici Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:28 am

09.01.2008
owaj dan mi je bio najgori!
ustao sam kasno, propustiwshi predawanje iz chini, jer sam duboko u noc sedeo i pisao domaci iz istog predmeta, zaspao nad njim,tachnije reci.
spakowao sam swe knjige koje su mi bile pri ruci i istrcao iz tamnica na dorucak.
usput sam sreo jednog iz IV godine,iz moje kuce koji je krenuo prema meni,vidno iznerwiran,i wikao kako sam mu ja ubio macka sinoc! koja budala!
nisam imao snage da se swadjam vec sam sa snagom novonastalog besa bacio kletvu na njega i nastawio put ka Holu.jadnichak,nije ni stigao da se odbrani od moje kletwe koja je izaziwala jake grcewe u stomaku,no idemo dalje....
nakon dorucka krenuo sam na predavanje iz napitaka, gde mi je cim sam usao Snejp dao da ,zbog navodnog kasnjenja naprawim ili sastawim napitak tecne smrti, nije mi to uradio zbog mrznje,narawno,vec zbog toga sto sam mu pre 2 dana rekao da sam presao knjigu iz 7 godine i da znam swe napitke da sprawim.
ostala predawanja su bila smorna ali sam se izborio nekako i predwece otishao na teren za kwidich za mojim sliterincima kako bi se igrali,kwidicha narawno....
nakon igre,widno iscrpljen, otishao sam do Nicolasa iz Revenkla u sobi sa trofejima kako bi mu dao swesku sa napicima koje sam ja sastawljao i pisao recepte u nju.
umoran,skroz iscrpljen otishao u dnevni boravak ,ubedio,dobro... wishe ucenio Kingzlija da mi ispise swe domace za owu nedelju.Bez oklewanja je prihwatio jr me se plashio,iz samo njemu znanog razloga, i ja sam to iskoristio ,narawno. pa dnevniche to bi bilo to za danas...
Nazad na vrh Ići dole
 
HP dnevnici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski_Hogvorts :: Zamak :: 4. sprat-
Skoči na: