Srpski_Hogvorts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski_Hogvorts

Ovo je virtuelni Hogvorts! Prijavite se za č, , , asove, upoynajte nove prijatelje, ali prvo se rayvrstajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dnewnici

Ići dole 
AutorPoruka
The Duchess
Glavesina Grifa, profesorka BOMS-a
The Duchess


Broj poruka : 97
Godina : 30
Location : BG_WRACHAR
Datum upisa : 21.10.2007

Dnewnici Empty
PočaljiNaslov: Dnewnici   Dnewnici Icon_minitimePon Okt 22, 2007 10:44 pm

Pishite wash dnewnik... Naprawite post i proshirujte ga pomocu komande edit!
Nazad na vrh Ići dole
https://srpskihogvorts.forumsr.com
The Duchess
Glavesina Grifa, profesorka BOMS-a
The Duchess


Broj poruka : 97
Godina : 30
Location : BG_WRACHAR
Datum upisa : 21.10.2007

Dnewnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Dnewnici   Dnewnici Icon_minitimeUto Okt 23, 2007 12:25 am

22.10-Na welikom odmoru sam sa Cacickom, Newenom i Marinom silazila niz stepenice... Iznad nas je bila geograficharka(njen sin pavle jovanowic je shesti razred i ja sam u swadji sa njim. rekla sam joj swe psowke koje mi je on rekao). Cacickilinda se razdrala: KO TI JE OMILJENI SLIKAR? a ja josh glasnije:PAJA JOWANOWIC. ja sam stala i pochela da se smejem a Newena se saplela preko mene i malo je falilo da gurne geograficharku(inache ona ima 33 godine, prelepo se oblachi i lepa je). Na odmoru sam swe wreme gledala u Pawla i smeshkala se! Zatim ispred tehnichkog je bio Paja sa mamom a Bushka se razdrala-ENO TI GA PAJA! Dakle, shta je zakljuchak_BUE,BUE,PETICE IZ GEOGRAFIJE!
Na tehnichkom nam je nastawnica rekla da treba da odlozi kompijutere a da ne zna gde. ja sam odmah predlozil tawan pored direktorowe kancelarije. tu smo proshle godine ja, beautifful witch i josh drugarica ishle... onda smo BW i zorani rekla da su nas prowalili i upale su kod zamenice da se prawdaju a owa nije znala shta se deshawa. e, bash taj tawan. poslala je tamo mene, Nachewsku i Marka I love you !!!!! kada smo ostawili nastawili smo tamo da gledamo stare pismene i crteze...
Nachewska je Marku napisala poruku kako se jedna njena drugarica mnogo lozi na njega, blabla, ali se nije potpisala i ostawila je u njegowu swesku. Marko i ja smo radili neki test na kompu protiw Mladenowica(Beautifull witch-prochitaj protiw koga...). Marko i ja smo ostali sami. ako ste mislili da cete chuti prenos zestokog sexa-pogreshili ste. ako ste mislili da smo se poljubili i zakleli na vechnu ljubaw-opet shte pogreshili... nije se nishta desilo... samo je prochitao poruku i rekao HM. ja sam rekla kao shta je bilo a on je rekao nishta i stawio poruku u dzep... samo da ne pomisli da ga zezamo, jer smo ga tako ranije zezali za mene... on je isto '94...
Zaharije(35-ogodishnji matematichar za koga Tamara misli da je sladak i zgodan, a ja ga mrzim) nam je dao pismeni. ja, najbolji matematichar jedan zadatak nisam uradila... ali-takwi su njegowi testowi... inache pretio je da ce me izbaciti i slichno a ja sam rekla da me ostawi da razmishljam o nechijoj sahrani...joj, mrzzzzzim ga wishe od ichega(mozda ne wishe od istoricharke-retardirane krawe koja ne zna da uklopi garderobu)...


sutra nowa pricha...

p.s. sashka(bw) dash li mrwaljewicu sajt, mrtwa si.... uzgred, neko ce za nedelju dana da se pridruzi sajtu... ne odgowaraj owde nego u komentarima na dnewnike!









23.10.-TASI JE UMRO OTAC! atanasiju damchewicu, nashem drugu koji je do 6.-og ishao sa nama u shkolu, umro je otac. pisalo je u nowinama. bio je sweshtenik u crkwi swete petke... gajio je weliku strast prema konjima. prijatelj ga je zamolio da ga menja na trkama na hipodromu. znao je da je suwishe rizichno jer je wec imao 2 bajpasa, ali dobio je infarkt na trkama i umro. mnogo mi je zao zbog njega... prewishe! bio je uwek dobar i nasmejan...
muzicharka je pitala duhownu muziku, pa su swi osim nas sedmoro pobegli sa chasa... nama koji smo ostali je swima podelila 5-ice i ceo chas smo slushali tosheta...jadni toshe! ja sam zaplakala... drashko-nastawnik fizichkog se zalio na buku jer je nastawnica preglasno pustila tosheta...
e pa, 4 iz matisha i iz hemije! za matematiku sam znala da sam pogreshila zadatak-ali hemija... mnogo sam besna... znam da znam hemiju i da nije fer shto sam dobila 4... i 3 iz fizichkog... pa dobro! nisu swi rodjeni sa talentom za dwokorak...
primetila sam kao i neke moje drugarice da se marko ceshto ceshe tamo dole... suwishe chesto... swi to rade, ali ne na 3 sekunde kao marko... smejali smo se. a filipowic je pokushao da mi skine trenerku na fizichkom. srecom, naca me je upozorila shta sprema pa sam dobro stegla, tako da nije uspeo da mi widi zadnjicu... zashto je tako odreagowao! zao shto je looda bushka proshirila da nosim tange... bolesno!!!!! a cacicka je posle otishla kod marka i rekla mu da sam ja primetila da ne prestje da se cheshe a kada je izlazio iz shkole bushka i ja smo mu dobacile da chuwa swog malog. lol jao, marko je tako sladak...
posle matematike na tabli smo pisale nasha imena i prezimena simparija:milica dejanowic, isidora mrwaljewic. ja sam onda napisala tamara s(matematicharewo prezime pochinje na s). tamara je to brzo obrisala, a ja sam se razdrala tamara stojisawljewic, a one je zawrishtala da nastawnik ne chuje... on ju je pitao zashto wrishti, a ja sam tamari rekla da moze da mu bude samo shwalerka, jer u srbiji ne moze da ima 2 zene. on je to chuo... wec 100 puta nas je prowalio za to ali nema weze!

p.s. bushka je u moje ime marku napisala pismo da ga wolim da zelim da delimo sokic, sendwich, klupu i ljubaw... ja sam mu posle rekla da ja to nisam napisala a on se samo nasmejao i rekao ZNAM!






24.10-marko je doshao samo na 5 minuta... bio je sa nikolom, draganom i miloshem na sahrani tasinog oca... ja sam o njemu prichala swashta, da se lozim na njega, da je prelep... swe je to chuo njegow naj drug jowan...
sahki_BW) sam opet ischupala dlaku iz kose... to nju mnogo nerwira, ne znam zashto... na biosu sam sa poledcom i zoranom prichala o mom i sashkinom letowanju(bile smo blizu u grchoj, a roditelji nam se druze)!!!!!
e, da, i dobila sam 5 bez greshke iz fizike! JESSS! geograficharka me je pitala, ali nije htela da mi da 5 nego ce me pitati i sledeci chas. danas je mladenowic glasno rekao BABA MAJA... kada ga je geograficharka(maja) chudno pogledala on joj je rekao da ce postati baba kada ja njenom sinu rodim decu! ona je poludela... ja sam rekla da da je njen sin malo wishi da bi me weoma zanimao i da bih wolela da se za 7 godina ponowo sretnem sa njim... ne znam da li me je chula... u swakom sluchaju pawle je posle imao francuski... joxa i ja smo prolazile pored, ja sam zastala i pitala je da li je widela ko je tamo... ona je rekla ne... ja nisam prowalila da je geograficharka izashla iz francuskog i stala pored nas i rekla sam moja swekrwa, buduca baba moje dece! INDA SAM SE RAZDRALA KAD SAM JE UGLEDALA:zashto me proganja? joxa mi je rekla da me ona ne proganja nego ja njenog sina i da se stalno ispaljujem...
posle na srpskom sam se pokidala kada je nastawnik rekao ON JE OBESIO SWOGA! i, to je to za danas... kiss!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srpskihogvorts.forumsr.com
 
Dnewnici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski_Hogvorts :: Zamak :: 4. sprat-
Skoči na: